İzmir Ofis Temizliği

İş yerlerindeki çalışanlar pis bir ortamda motive olamazlar. Temizlik çalışanlar tarafından yapılması istendiğinde personel bunu bir yük olarak görmekte ve işinede tam yoğunlaşamamaktadır. Bu  üretilen hizmet yada ürünü etkilemektedir.

Temizlik hizmeti şirketlere devredilmesi halinde profesyonel personeller tarafından daha uygun maliyetler ile işletmeye sunulabilmektedir. Bu üretimede pozitif yönde etki yapmaktadır.

izmirde ofis temizliği hizmeti veren şirketler arasında bulunan firmamız 2004 yılından beri sektör içerisindedir. Ofis temizliği hizmetlerinde gerek günü birlik belli periyotlarla mobil ekiplerimizle gerekse meslek içi eğitim almış sözleşmeli daimi personellerimizle hizmet vermekteyiz.

Şirketimizce sgk lı olan personellerimizin tüm resmi sorumlulukları firmamıza ait dir. Ayrıca aldığınız hizmet karşılığı fatura kesilerek bu bedel firmanıza gider olarak vergilerden düşülebilmektedir.

İzmir ofis temizliği yapan şirketler arasında bulunan firmamıza gerek bilgi almak gerekse fiyat albilmek için 0(232) 348 72 90 nolu telefon dan irtibata geçebilirsiniz.