İzmir Ev Temizliği

Ev temizliği hizmetinde profesyonelliği ve kaliteyi ilke edinmiş anlayaşımızla izmir bölgesinde hizmet vermekteyiz. 2004 yılında mobil temizlik ekiplerinmizle sektöre giren firmamız ev temizliği alanında kendini geliştirmiştir.

Teknolojik gelişmeler ve bayanların iş hayatlarında sorumlulukları nedeniyle eve ayıralabilcek zaman da kısalmıştır. Çalışma hayatından arta kalan zamanlarda temizlikden ziyade ev fertleriyle zaman geçirilmek istenmektedir. Bu kısımda temizlik şirketlerine iş düşmektedir. Eğitimli elemanlar ve uygun temizlik maddeleriyle profesyonel hizmet veren şirketimiz temizlik bizim işmiz zamanınız siz kalsın ilkesiyle siz değerli müşterilerimiz hizmet vermektedir.

Hizmetlerimizde halı silimi koltuk silimi cam temizliği kapıların temizliği banyo ve wc temizliği balkonların temizliği var ise banjurların temizliği dolap temizliği olarak sıralayabiliriz. Temizliği kendi ürünlerimizle yaptığımız için ev sahiplerinin ayrıca malzeme tedariğiyle uğraşmasına da gerek kalmamaktadır. izmir temizlik şirketleri arasında önde gelen firmamızdan ev temizliği konusunda bilgi ve fiyat alabilirsiniz. İletişim için 0(232)3487290 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz. Uçanlar Temizlik Hizmetleri bir telefon kadar yakın.