İzmir Ev Temizliği

izmir ev temizlik şirketi
izmir ev temizlik şirketi

Ev Temizlik Şirketi İzmir

Evimiz ailemizle birlikte yaşadığımız, çocuklarımızı büyüttüğümüz hayatımızı geçirdiğimiz yuvamızdır. Biliyoruz ki buranın temiz ve düzenli olması çok önemlidir. Son yıllarda birçok kişi ev temizliği için yeterince zaman ayıramamaktan şikayetçidir. Bir yandan günümüz şartlarında ailedeki yetişkin bireylerin tamamının çalışma hayatında olması, bir yandan günlük hayatın stresleri, bir yandan evde çocuk varsa çocuk bakımı ev temizliğine yeterince vakit ayrılmasına engel olmaktadır. İşte biz İzmir’in en köklü temizlik şirketlerinden olan Uçanlar İzmir Temizlik Hizmetleri olarak;

Temizlik Bizim İşimiz, Zamanınız Size Kalsın

anlayışıyla evlerinizi kendi evimiz gibi temizliyoruz.

İzmir Temizlik Şirketi olarak sektörün en köklü firmasıyız. Yılların birikimiyle önceliğimiz sizlerin memnuniyetidir. Şundan eminiz; ev temizliğinde en kaliteli, en hızlı ve en ekonomik hizmet tarafımızdan verilmektedir.

ev temizliği izmir
ev temizliği izmir

Uçanlar İzmir Temizlik Şirketi olarak, her türlü ev ve villa temizliğinde, inşaat sonrası ev temizliğinde, periyodik ev temizliklerinde (haftalık ya da aylık) sektörün en güçlü ve tecrübeli firmasıyız. Yılların birikimi ve tecrübesiyle sektörde her zaman öncü bir firmayız.

İzmir Uçanlar Temizlik Şirketi olarak güler yüzlü personelimiz, son teknoloji aparatlarımız ve ekipmanlarımız ile ev temizliği konusunda üstün başarı göstermekteyiz. Kullandığımız malzemeler hem çevre dostu hem de %100 garantilidir.

Biliyoruz ki ev temizliğinde hijyen en üst düzeyde tutulmalıdır. Biz izmir temizlik şirketleri arasında en tecrübeli firmalardan biri olarak temizlik öncesi, temizlik esnasında ve temizlik sonrasında kontrol listeleri ile iş ve işlemleri en başından sonuçlanana kadar kontrol altında tutmaktayız. İşini profesyonelce yapan, yılların birikimiyle her geçen gün büyüyen bir aileyiz.

Biliyoruz ki herkes ev temizliğinde kendi yöntemlerince bir şeyler yapmaktadır. Ancak önemli olan ev temizliğinde ve bütün temizliklerde doğru olanı yapmaktır. Hangi malzemenin nerede ve hangi oranda kullanılacağını bilmektir. İşte bu yüzden İzmir Uçanlar Temizlik Hizmetleri olarak iddialıyız, ev temizliği bizim işimiz diyoruz.

Temizlik işlemi esnasında halıları kaldırıp, mobilya ve eşyaları çekiyoruz. Tüm yüzeylerin en ince ayrıntısına kadar temizlenmesine dikkat ediyoruz. Mobilyaların tozunun alınmasına, koltukların silinmesine özen gösteriyoruz. Lavaboların, banyo ve tuvaletlerin temizlenmesine ayrı bir önem veriyoruz.

Ev temizliği sırasında eşyalara zarar verilmemesine çok dikkat ediyoruz. Temizlik esnasında evinizdeki eşyaların durumuna göre temizlik malzemeleri kullanıyoruz. Malzemelerimizin doğal ve evinizde alerjik bir duruma neden olmamasına dikkat ediyoruz.

İzmir Uçanlar Temizlik Şirketi Olarak Ev Temizliğinde Şunları Taahhüt Ediyoruz

Oda ve Salon Temizliği

 1. Halıların, koltukların süpürülmesi
 2. Parkelerin tozunun alınması ve paspas yapılması
 3. Mobilyaların tozunun alınması
 4. Duvarların tozunun alınması
 5. Kapıların silinmesi
 6. Avize, lamba ve prizlerin temizliği
 7. Camların silinmesi

Mutfak Temizliği

 1. Zeminin temizlenmesi ve paspas çekilmesi
 2. Dolapların temizliği
 3. Beyaz eşyaların dış temizliği
 4. Aspiratör ve fırının temizliği

Banyo ve Tuvalet Temizliği

 1. Tuvalet, duşakabin, küvet ve lavaboların temizlenmesi
 2. Banyo dolaplarının silinmesi
 3. Banyo duvarlarının ve fayansların silinmesi

İzmir Uçanlar Temizlik Şirketi Olarak ev temizliğinde yapılan bazı yanlışlar konusunda da müşterilerimizi uyarmak istiyoruz:

 1. Hizmet alınan firmanın çalıştırdığı personelin işinin ehli olmaması.
 2. Personelin iş güvenliğinin olmaması.
 3. Kullanılan malzemelerin yüzeyin cinsine ve niteliğine göre olmaması.
 4. Kullanılması sakıncalı olan kimyasalların kullanılması.
 5. Aceleyle ,araştırmadan sektörde tecrübesi olmayan firmalardan hizmet alınmasını önermiyoruz. Sırf biraz daha ekonomik diye alınan hizmetin ev temizliğinde sağlıklı sonuçlar getirmediğini biliyoruz.

Ev Temizliği İzmir

Uçanlar İzmir Temizlik Hizmetleri olarak ev temizliğinde iddialıyız. Ev temizliği hizmetinde profesyonelliği ve kaliteyi ilke edinmiş anlayışımızla İzmir bölgesinde hizmet vermekteyiz. 2004 yılında mobil temizlik ekiplerimizle sektöre giren Uçanlar Temizlik Şirketi, ev temizliği alanında her geçen gün kendini geliştirmiştir. Profesyonel kadromuz, memnuniyet garantimiz ile hizmetinizdeyiz. Şirketimiz yılların birikimiyle müşteri memnuniyetini hep en üst seviyede tutmuştur. Sürekli vurguladığımız gibi ev temizliğinde en kaliteli ,en hızlı ve en ekonomik hizmeti sunmak başlıca politikamız.

“İzmir’de en iyi ev temizliği firması hangisidir?” sorusunun cevabını gönül rahatlığıyla Uçanlar İzmir Temizlik Şirketi diyebiliriz. Ev temizliğinde güvenin adı olan Uçanlar Temizlik Şirketi olarak “Temiz bir ev sizin de hakkınız.” diyoruz.

Uçanlar Temizlik Şirketi olarak sizler iş hayatınızda koşuştururken, çocuklarınızla vakit geçirirken “Gelin evinizi biz temizleyelim.” ve diyoruz ki;

Temizlik Bizim İşimiz, Zamanınız Size Kalsın!

Uçanlar İzmir Temizlik Şirketleri olarak iddia ediyoruz, daha önce bir temizlik firmasıyla çalıştınız ve memnun kalmadıysanız şimdi doğru adrestesiniz. Arayın görüşelim. Uçanlar Temizlik Hizmetleri size bir telefon kadar yakın. İletişim için 0232 348 72 90 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz.

İzmir Ev Temizlik Şirketi

Evlerini temizletmek için bir temizlikçiye gereksinimi olanlar, ev temizliği İzmir firmaları ile irtibata geçerek titiz ve profesyonel temizlikçiler ile uygun fiyatlara evlerini detaylı bir şekilde temizletebilirler. Güler yüzlü bir müşteri hizmeti almak, evinizi temizlik işlerinde profesyonelleşmiş temizlikçilere teslim etmek, tertemiz olmuş bir evin mutluluğunun ve huzurunun keyfini sürebilmek için hangi temizlik firması ile çalışacağınıza doğru karar vermeniz gerekiyor.

Kılını dahi kıpırdatmadan tertemiz bir eve sahip olmak isteyenler, mesai saatleri çok uzun olanlar, çocuklarıyla uğraşmaktan ev temizliğine vakit ayıramayanlar için ev temizliği çok zor bir iştir. Zaten zor olan bir hayatı biraz kolaylaştırmak için ev temizliğinde ev temizliği İzmir firmalarından yardım almaya değer. Ev temizliği İzmir firmalarının verdiği bu değerli hizmet sayesinde zamanınızda size kalır. Böylelikle dinlenmek için kendinize daha fazla zaman ayırabilir ya da çocuklarınıza daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

İdeal Temizlik İçin Ev Temizliği İzmir

Ev temizliği İzmir firmaları bünyelerinde çalıştırdığı her bir personeli müşterilerinin mağdur olmaması için güvenlik taramasından geçirir. Bu tarama işlemi esnasında sabıka kayıtları kontrol edilerek kimliklerinin birer kopyası dosyalarına konur. Ayrıca bu temizlik firmalarında görev yapanlar, müşteri memnuniyeti, kalite ve motivasyon için müşteriler tarafından haftada birkaç defa değerlendirmeye tabi tutulurlar.

İdeal ev temizliği için profesyonel temizlik ekibi ile hizmet veren ev temizliği İzmir firmaları, bir temizlikçiden memnun kaldığınız takdirde her zaman o temizlikçi ile çalışma imkanını da sizlere sunmaktadır. Ayrıca müşterilerine esnek planlama hizmeti de sunan ev temizliği İzmir firmaları temizlik takvimini sizin belirlemenize olanak sağlamanın yanı sıra temizlik takvimini dilediğiniz zaman değiştirme imkanı ile de sizlere yardımcı olmaktadır. Yine temizlik esnasında evde olmasanız dahi temizlikçinin ne zaman geldiği ve gittiği hakkında bilginiz olmasını sağlar.

Müşterinin gelen temizlikçiden memnun kalmaması ve yapılan temizliği beğenmemesi halinde ev temizliği İzmir firmaları ideal temizlik ve müşteri memnuniyeti için yeni bir temizlikçiyi ücretsiz olarak evinize göndermekte ve evinizin istediğiniz gibi temizlenmesini sağlamaktadır.

Mükemmel Temizlik, Hijyenik Evler

Bir insanın evini temizletmesi için evine temizlikçi kabul etmesi hiçte kolay bir şey değildir. Çünkü evinize kabul ettiğiniz temizlikçi bir yabancı olduğu için kimliği hakkında hiçbir bilgiye sahip değilsinizdir. Evinizi güvenli ellere teslim etmek ve ev temizliğinden en yüksek verimi almak istiyorsanız ev temizliği İzmir firmaları ile irtibata geçmelisiniz. Çünkü bu firmalar, evinize gönderdiği temizlikçi hakkında sizin toplayamayacağınız kadar detaylı bilgi toplamakta ve nasıl temizlik yaptığını müşteri memnuniyeti kapsamında değerlendirmektedir. Bu değerlendirmeyi yaparken de müşterilerine en yüksek kalitede, performansta ve motivasyonda hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Ev temizliği İzmir firmalarının evinize gönderdiği temizlikçiye temizlikte önceliklerinizi söyleyebilir, ek talimatlar verebilir ve yapılacak ev temizliğinden beklentilerinizi ayrıntılarıyla anlatabilirsiniz. Mesela evinizi kendiniz temizlerken kullandığınız özel bir temizlik yöntemi varsa bunu evinize gelen temizlikçiye anlatabilir ve evinizi aynı yöntemle temizlemesini isteyebilirsiniz. Yine evinize gelen temizlikçiye ev temizliğini hangi sırayla yapması gerektiği hakkında gerekli bilgileri verebilirsiniz. Ev temizliğinde hassas olduğunuz noktaları evinize gelen temizlikçiye anlatabilir ve bu hassas noktalara özen göstermesini isteyebilirsiniz.

Neden Ev Temizliği İzmir?

İnsanlar, yaşadıkları evlerin günlük rutin temizliğini istedikleri zaman yapabilirler. Ancak evin detaylı şekilde temizlenmesi sadece çalışan bayanların değil, ev hanımlarının da kabusudur. Bu nedenle evin detaylı temizlenmesine yardım edecek bir yardımcıya hiçbir bayan ‘hayır’ yanıtını vermez. İşte tam bu noktada ev temizliği İzmir firmaları devreye girmekte ve kurduğu profesyonel temizlik ekibinin yanı sıra çalışma prensipleri ile de sizlere en iyi temizlik hizmetini vermektedir. Ev temizliği İzmir firmalarının gönderdiği profesyonel temizlikçi evinizi derinlemesine temizleyerek hijyenik bir ev ortamında yaşamınızı sağlar. Ayrıca ev temizliğiniz gerekli temizlik aparatları ve malzemeler kullanılarak profesyonel bir şekilde yapıldığından eviniz çok daha uzun süre hijyenik kalır.

Önceki İçerikDış Cephe Cam Temizliği İzmir
Sonraki İçerikİzmir Ofis Temizliği