Bayraklı Temizlik Şirketi

Bayraklı Temizlik Şirketi

İzmir Bayraklı Temizlik Hizmetleri

Temizlik hizmetleri kapsamında birçok seçenek bulunmaktadır. Birçok yere olan hizmetimiz Bayraklı temizlik hizmetleri kapsamında bayraklı civarı için de geçerlidir. İzmir Bayraklı’da bulunan temizlik hizmetlerimizin içerisinde ofis temizliği, ev temizliği, dış cephe temizliği, okul temizliği, inşaat temizliği ve zemin temizliği, kısacası izmir temizlik şirketleri hizmetleri bulunmaktadır. Tecrübeli ekibimiz ile vermiş olduğunuz işleri layığı ile yerine getirip adeta kendiniz temizlemişsiniz gibi bırakıyoruz. Biliyorsunuz ki büyük yerleri temizlemek her zaman neredeyse herkes için bir eziyetten öte gidemez. Biz bunu sizin için yapıyoruz. Şimdi bayraklı temizlik hizmetleri kapsamında yaptığımız işleri sizlere biraz açıklayalım…

Bayraklı Ofis Temizliği

Bildiğiniz üzere çalıştırdığınız işçilerin düzensiz, kirli bir ortamda çalışmaları onları işlerinden soğutup motivasyonlarını oldukça düşürecektir. Ayrıca ofis temizliğinden çalışanları sorumlu tutmanız bu soruna bir çözüm olmak yerine işleri daha da yokuşa sürecektir. Çünkü çoğu çalışan bunu bir yük olarak görecektir. Bayraklı ofis temizliği için 2004 yılından beri İzmir’de temizlik sektörünün içinde bulunan firmamıza güvenebilirsiniz. 12 yıllık tecrübemizin meyvesini yemek isterseniz bizimle iletişime geçin.

Bayraklı Dış Cephe Temizliği

Daha çok yüksek katlı konutlarda meydana gelen ve camların temizlenememesi sonucu ev veya ofis ortamını kirli göstermesinden dolayı dış cephe temizliği son zamanlarda oldukça rağbet görmeye başlamıştır. Fakat bu işte önemli olan temizlik firmasındaki çalışan personellerin eğitimli olmasıdır. Dış cephede yapılan bir hatayı personel canı ile ödeyebilir. Bayraklı dış cephe temizliği için firmamız ile irtibata geçebilir ve deneyimli personellerimiz dış cephenizi pırıl pırıl ederken siz de onları izleyebilirsiniz.

Bayraklı İnşaat Temizliği

Bilirsiniz ki yeni inşa edilmiş bir binaya taşınmanın en önemli sorunlarından bir tanesi temizliktir. Yerler toz içindedir camlarda çimento izleri durmaktadır ve daha nicesi. Eğer yeni bir binaya taşınmışsanız ve bu binayı temizlemek size zor geliyorsa Bayraklı inşaat temizliği hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sabah saat 9-9.30 saatlerinde evinize gelen ve minimum 3 kişi olan ekibimiz, akşam saatlerinde evinizi pırıl pırıl yapmış olarak sizi memnun etmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Tüm bu işlemler esnasında evinizde durup personellerimizi gözetleyebilmek konusunda da özgürsünüz.

Peki inşaat temizliği işlemi içerisine neler dahil. Tecrübeli ekibimiz dairenin içerisinde bulunan camları, kapıları, zemini, mutfak dolabının içlerini, mutfak fayanslarını, banyoda bulunan her şeyi, var ise balkonda bulunan korkulukları, balkon zemini ve evin zemininde bulunan inşaat kalıntılarını zeminin türüne göre uygun yöntemlerle temizleyip anahtarı size teslim etmektedir.

Bayraklı Okul Temizliği

Kabullenilmiş bir olgu olarak bilinir ki okul temizliği en çok ilgi gerektirilen ve en çok yoran temizlik türüdür. En küçük okulda bile 10 sınıf vardır ve bu sınıfların içerisinde 10’ar sıra olduğunu varsayarsak bu işlemin oldukça zor ve yorucu olduğunu anlarız. Ancak Bayraklı okul temizliği için firmamıza başvurur iseniz bunu sizlerin yerine profesyonel ekibimiz yapar. Her sınıfın tek tek temizlenmesinin yanı sıra var ise laboratuarda bulunan tüm aletler, varsa oyuncaklar kısacası okulun içerisinde bulunan her şey tek tek silinerek özenle temizlenmektedir.

Bayraklı Zemin Temizliği

Zemin temizliği, temizliğin en kolay yanı gibi gözükse de tecrübeli ekibimiz seçilen zemin üzerindeki her şeyi tek tek kaldırarak sadece görülen bir temizlik sağlamazlar. Gerçek hijyeni sağlayan ekibimiz bu işlemi ayrımcılık gözetmeksizin gittiği bütün ev ve işyerlerinde yapmaktadır. Bayraklı zemin temizliği hizmeti sunan ekibimiz ile irtibata geçerseniz, evinizi veya işyerinizi sizin yerinize en iyi şekilde temizleyip anahtarı size gönül rahatlığı ile verecektir. Unutmayın sizin memnuniyetiniz bizim için en önemli şeydir.