Bornova Temizlik Şirketleri

Bornova Temizlik Şirketleri

Bornova Temizlik Hizmetleri

Temizlik hizmetleri açısından birden fazla seçenek bulunmaktadır. Şirketlere olan hizmetlerimiz Bornova temizlik hizmetleri ile İzmir Bornova bölgesinde faaliyete geçmektedir. Bornova temizlik hizmeti şirketimiz ofis temizliği, dış cephe cam temizliği, okul temizliği, inşaat temizliği ve zemin temizliği bölümleri bulunmaktadır. Güler yüzlü ve tecrübeli ekibimiz ile vermiş olduğumuz hizmet tamamen siz müşterilerimize hitap etmektedir. Şirketlerin temizlik işlerini devir alarak sizlerin daha rahat ve hijyenik bir ortamda çalışmanızı sağlıyoruz. Bütün bunları tamamen sizler için yapıyoruz. Bornova Temizlik Hizmetleri ile yaptığımız işler şu şekilde sıralanmaktadır.

Bornova Ofis Temizliği

İş yerinden kötü kokular ve hijyen olmaması bireylerin motivasyonunu kötü bir şekilde etkilemektedir. Temizlik ekibimiz tarafınca düzenlenen periyotlarda sizlerin ofislerinde daha rahat bir tempo ile çalışması için tamamen işine yoğunlaşa güler yüzlü bir ekip ile yanınızdayız.

Bornova Ofis Temizliği içerisinde bulunan profesyonel ekibimiz sayesinde İzmir’de uygun maliyetler karşılığında pozitif bir ürün yelpazesini sizlere sunmaktayız. İzmir’de ofis temizliği açısından vermiş olduğumuz bu hizmet ile kaliteli işler yapmaktayız. Gerek günü birlik gerekse haftanın belirli günlerinde ofislerde sizlerin çalışma alanlarına zarar vermeden iyi bir şekilde bu işin altından kalkmaktayız.

Bornova Dış Cephe Cam Temizliği

Yüksek katlı evlerde ve ya iş yerlerinde dış cephenin temizliği her zaman için bir sorun haline gelmiştir. Bornova dış cephe cam temizliği ile bu sorun tamamen ortadan kaybolmaktadır. Profesyonel ekibimiz ile işinde başarılı bireyleri bir araya getirerek sizler için daha iyi hizmetler vermeye çalışmaktayız. Yüksek katlı binaların, iş merkezlerinin dış cephe temizliğinde can ve mal güvenliğini temel alarak giriştiğimiz bu işlerde size ve elemanlarımıza gerekli güvenceyi sağlamaktayız. Deneyimli firmamız ile sizi bu dertten kurtarmaktayız.

Eğitimli personellerimiz ile dış cephe temizlik işlerini başarılı bir şekilde tamamlayıp sizlerin hizmetine sunmaktayız. Firmamızın her kat işin kusursuz ve kaliteli bir şekilde tamamladığı bu işler ortalama bir bütçe ile bir çok şirket tarafından tercih edilmektedir.

Bornova İnşaat Temizliği

İzmir’de hizmet veren şirketimiz inşaat ve tadilat ardından evinize sıfır ayarında kavuşmanızı sizlere bir borç bilmiştir ve Bornova inşaat temizliği birimini kurmuştur. Uzman ve geniş kadrosu ile çeşitli makineler kullanarak sizlerin daha iyi bir yaşam alanı sürmenizi sağlayan şirketimiz profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. Evin büyüklüğüne göre çeşitli sayıda personel ile çalışan şirketimiz en kısa sürede en iyi işi çıkarmayı hedef bilmektedir.

Daire içerisinde her türlü ayrıntıyı gözden kaçırmadan en zor kirlerin bile hakkından gelen şirketimiz banyo dolapları, fayans araları, duşa kabin temizlikleri, boya lekeleri ve daha bir çok bölgeyi özen ile temizlemektedir.

Bornova Okul Temizliği

Ayrıntılı ve zaman alan bir temizlik sistemi içerisinde çocuklarımızın daha rahat ve temiz bir eğitim görmesini hedefleyen şirketimiz İzmir’de Bornova Okul Temizliği bölümünü kurmuştur. Kaliteli ve deneyimli personel kadrosu ile düzenli periyotlar halinde okulların temizlenmesi adına bir ekip kurmuştur. Özel olarak eğitim almış elemanlarız ile kaliteli ürünleri birleştirerek hiçbir şekilde çocuklarımıza yan etkisi bulunmayan bu temizlik malzemelerimiz, çocukların daha iyi bir alanda eğitim görmesi içindir. Okul içerisindeki sandalye, sıra, masa, kapı, pencere, tahta ve diğer eşyalar uygun temizlik malzemeleri ile özenle temizlenmektedir.

Bornova Zemin Temizliği

Zemin temizliği ne kadar basit ve kısa zaman alır diye düşünülse de en çok dikkat edilmesi gereken bölgelerden birisidir. Kaliteli ve profesyonel ekibimiz ile zemininizin ilk günkü gibi gözükmesini isteyen bireylerin isteklerini aksatmadan kısa zaman aralığında bitirilmektedir. Bu istekleriniz karşılama adına İzmir’de Bornova Zemin Temizliği bölümü kurduk. Temizliğin ardından cilalama ile zeminleriniz daha uzun süre temiz kalır ve dış etmenlere karşı daha dayanıklı bir hal alır.