Koltuk Yıkama Temizlik

izmir koltuk yıkama temizlik şirketi
izmir koltuk yıkama temizlik şirketi

İzmir Koltuk Yıkama Hizmeti

Üzerinde uzun zaman geçirdiğiniz koltukların kirlenme, tozlanma, lekelenme olasılığı çok yüksek olduğu için koltuk yıkama her sene mutlaka yapılması gereken önemli bir temizlik çeşididir. Sağlıklı bir yaşama ortamı için yapılması gereken koltuk yıkama işlemi çok önemli bir yere sahiptir. Belirtmekte fayda vardır, koltuk yıkama hizmeti ile izmir ev temizliği hizmeti birbirinden farklıdır. Diğer eşyalarınıza gösterdiğiniz bakımı koltuklarınız için de uygulamak doğru sonuçlar doğuracaktır. Zamanla koltuklarda ortaya çıkan kirlenmelerin yanı sıra mayt ve bakteri oluşumları da artarak alerjen durumları tetikleyen ciddi sağlık sorunlarına yol açmaktadır. Koltuk temizliği ev hanımları tarafından genellikle koltukların silinmesi ile yapılır, ancak koltukların silinmesi kirleri aşağıya doğru iten sonuçları hiç de hijyenik olmayan yanlış bilinen bir temizlik işlemidir. Koltuklarınızın temizliğine ilkel temizlik yöntemleriyle cevap vermek hem maddi hem sağlık açısından birçok soruna yol açabilmektedir. Oysa koltuk temizliği alanında profesyonel ekipler tarafından özel ilaçlar kullanılarak son teknoloji makineler ile yapılan önemli bir temizleme işidir. Gün içerisinde yenilen yemek, üzerine içecekler dökülen koltukların yıkanması bir hayli enerji, teknolojik ekipman ve zaman gerektiren yorucu bir iştir. Koltuk yıkama işinin içinden çıkamadığınız zamanlarda profesyonel bir firmadan yardım isteyebilirsiniz. Bu anlamda Uçanlar izmir temizlik şirketi farkıyla koltuk yıkama hizmeti alarak hem zamandan,hem enerjiden tasarruf edersiniz hem de koltuklarınızda istediğiniz kalıcı hijyeni sağlayabilirsiniz. Koltuk yıkama işleminde yapılan her detaylı işlem çok önemli bir yere sahiptir. İzmir Temizlik Şirketi tarafından yapılan uygulamalarda koltuklarınızın renginin ve deseninin solmadan temizliğinin sağlanması için özel çaba sarf edilmektedir.

koltuk yıkama
koltuk yıkama

Temizlik sektöründe İzmir’de uzun yıllardan beri hizmet veren Uçanlar Temizlik Şirketi olarak koltuk yıkama hizmetinde ileri teknoloji ürünü makineler ile insan sağlığına uygun kalite belgeli, anti bakteriyel temizlik ürünleri kullanarak koltuklarınızı ilk günkü gibi tertemiz yapıyoruz. Güzel şehrimiz İzmir’de siz değerli müşterilerimize koltuk yıkama hizmetini kusursuz olarak yerine getirme gayreti içerisindeyiz. İzmir Uçanlar Temizlik Şirketi olarak koltuk yıkama hizmetini profesyonel kadromuz olan gezici ekibimiz; sağlıklı, hijyenik ve yerinde koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Koltuk yıkama alanında uzman firmamız Uçanlar izmir temizlik şirketi, uygun fiyatlara özel yüksek basınçlı, vakumlu ve püskürtme özelliği olan makineler ile derinlemesine hassasiyetle temizleme işlemini gerçekleştirmektedir. Profesyonel ekibimiz sayesinde kısa sürede temiz koltuklara kavuşmanız için tüm gayretimizle çalışmaktayız. Garantili hizmet veren firmamız İzmir Uçanlar Temizlik Şirketi, her mevsim tamamen organik yöntemlerle koltuk yıkama gibi temizleme işlemleri yapmaktayız.

Koltuk Yıkama İzmir

Koltuk yıkama konusunda uçanlar temizlik şirketi olarak, uygun fiyat seçeneklerimizle sizlere yardımcı olmaktayız. Koltuk yıkama günün her saati yaptırabileceğiniz bir işlemdir. Koltuk yıkama hizmeti almak için İzmir Uçanlar Temizlik Şirketi olan firmamızdan aldığınız randevu sonucu mekânınıza gelen ekiplerimiz öncelikle koltuklarınızın yapısına göre kumaşına ve desenine zarar vermeyecek nitelikte uygun yıkama işlemi için inceleme çalışması yaparlar. İzmir Temizlik Şirketi olarak bünyemizde bulunan profesyonel ekibimiz, kumaşa zarar vermeyen buharlı basınç makinesi ile vakumlama yöntemiyle sizlere ilk günkü gibi tertemiz ve mis kokan koltuk bırakma arzusu ile çalışmalarına başlarlar. İlk olarak koltuklarınızın sırt kısımları ve minderleri olduğu yerden çıkarılır, kirlerin çözülmesi için ıslatılır. Sonuç olarak koltuğunuzun tüm yüzeyleri ıslatılmış olmalıdır. Bir süre özel solüsyon ile ıslatılmış olan koltuklar böylece bekletilir. Her kumaş yapısı farklı hassasiyette olacağı bilinciyle farklı vakumlama başlıkları kullanılmaktadır. Koltuğun yüzeyinde solüsyon püskürterek ıslatma ve özel makinesi ile vakumlama işlemi tekrar edilir. Bu işlemin İki kez yapılmasının sebebi koltuk içinde kalmış kirli suyun çıkma olasılığını tamamen ortadan kaldırmaktır. Minderlerin her tarafı vakumlama işlemine tabi olur. Kurutma işlemi esnasında leke oluşmaması koltukların ve minderlerin birbiri üzerine değmeyecek şekilde durması sağlanır. Koltuk yıkama işleminin ardından kurutma işlemi esnasında ortamın havalandırılması ancak dışarıdan gelebilecek tozlara karşı da önlem alınması gerekmektedir. Koltuk yıkama hizmetimizde kullanılan son teknoloji makinelerimiz koltuklarınızdaki bakteri, mayt gibi mikro organizmaları ve yağ lekelerine kadar en ufak ayrıntıları dahi temizleyerek böylece koltuk yıkama işleminiz bitmiş olur. Koltuk yıkama sonrasında da uygulanan çeşitli yöntemlerle temizlenmiş olan koltuklarınız mis gibi parfüm kokar. Ortalama 2 ila 5 saat arasında değişebilen çalışma saatleri koltuk yıkama için uygundur bir zaman dilimidir.

Koltuk Yıkama

İzmir’de temizlik firması denince akla ilk gelen Uçanlar Temizlik Şirketi her türlü temizlik hizmetiyle sizlerin hizmetinde. İzmir’de ev temizliği, ofis temizliği, dış cephe temizliği denince nasıl Uçanlar Temizlik Hizmetleri akla geliyorsa koltuk temizliğinde Uçanlar Temizlik Şirketi gelir. Koltuk yıkamada Uçanlar Temizlik Hizmetleri farkını görmek için iletişim telefonumuz 0(232) 348 72 90. Koltuklarınızı ilk günkü temizliğinde kullanmak sizin de hakkınız.

Önceki İçerikZemin Temizliği ve Cilalama
Sonraki İçerikSözleşmeli Personel Temini