Fabrika Temizliği İzmir

fabrika temizliği
fabrika temizliği

İzmir Fabrika Temizlik Şirketi

Ülkemizin en güzel şehirlerinden biri olan İzmir’imiz hem turizmin cenneti hem de sanayileşmenin her geçen gün arttığı çekim merkezlerinden biridir. Şehrimizde birçok organize sanayi sitesi ve küçük sanayi siteleri bulunmaktadır. İzmir’in sanayisi sadece ülkemizde değil dünya çapında da önemli başarılar elde etmektedir.

endüstriyel fabrika temizliği izmir
endüstriyel fabrika temizliği izmir

Bizler de İzmir’in en köklü ve kaliteli temizlik firması olarak yıllardır bu hizmet kollarına endüstri ve fabrika temizliği alanında izmir temizlik şirketleri arasında hizmet vermekteyiz. Uçanlar Temizlik Şirketi olarak İzmir’de endüstriyel temizliğin en doğru adresiyiz.

İzmir’de ev temizliği, ofis temizliği, okul temizliği, dış cephe cam temizliği, inşaat sonrası temizlik denilince nasıl firmamız akla geliyorsa, fabrika temizliği denince  de İzmir’de ilk akla gelen temizlik şirketiyiz. Ancak unutulmamalı ki fabrika temizliği diğer temizlik çalışmalarından çok daha farklı bir şekilde yapılmaktadır.

İzmir Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel temizlik ve fabrika temizliğinde profesyonel bir firmayla çalışmak çok önemlidir. Çünkü temizlik firmaları her hizmet koluna göre temizlik yapmak durumundadırlar. Fabrikanın yapısına göre personel seçimi, temizlik malzemesi ve makine kullanımı çok önemlidir. İzmir’in fabrika temizliğinde lider kuruluşu olan Uçanlar Temizlik Şirketi İzmir’de yılların birikimi ve tecrübesiyle siz değerli sanayi kuruluşu sahiplerine en kaliteli hizmeti vermek için yıllardır çalışmaktayız. Fabrikanın ihtiyacına uygun temizlik çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Öncelikle fabrikanın bağlı olduğu sektöre uygun temizlik ihtiyacını belirliyor ardından donanım ve malzemeleri temin ediyoruz. Her sektörde fabrikanın temizlik işini detaylı bir şekilde yapmaktayız. Biliyoruz ki bir fabrikanın temiz olması hem gelen müşterilerin gözünde çok iyi intiba bırakır hem de çalışanlar için pozitif bir etki bırakır. Temiz bir ortamda çalışan fabrika çalışanları da daha verimli ve başarılı olur.

fabrika temizliği izmir
fabrika temizliği izmir

Uçanlar İzmir Temizlik Şirketi olarak fabrika temizliğinde şu alanlarda hizmet vermekteyiz;

 1. Üretim alanı temizliğini
 2. Zemin temizliğini
 3. Makineleri temizliğini
 4. Kablo kanallarının temizliğini
 5. Aydınlatmaların temizliğini
 6. Kablo kanallarının temizliğini
 7. Ofis alanlarının temizliğini
 8. Yemekhane, soyunma odaları gibi personel alanlarının temizliğini
 9. Depo temizliğini
 10. Dış cephe temizliğini
 11. Pencere, cam temizliğini

Bütün bu alanlarda doğru, kaliteli, hızlı hizmet vermekteyiz. Özellikle doğru hizmette bulunmak fabrika temizliğinde çok önemlidir. Fabrikanın hizmet koluna göre yapılmayan temizlik hizmeti faydadan çok zarar verebilmektedir. Biz İzmir Şirketi olarak yılların tecrübesiyle en doğru hizmeti vereceğimizden eminiz. Bu sayede hem fabrikanızın temiz ve düzenli olmasını hem de sağlanan bu hijyen standartlarıyla personelinizin sağlığını koruyoruz. Uzun yıllardır sektörün için de olan Uçanlar Temizlik Şirketi olarak biliyoruz ki; sağlıklı, temiz bir ortam başarının da en önemli koşullarından biri.

Bizler İzmir Temizlik Şirketi olarak fabrika temizliği personelinin işinin ehli olmasına, iş sağlığı ve iş güvenliği eğitimi almış olmasına, hangi kimyasalı nerede kullanacağını bilmesine kadar birçok hususta dikkat ediyoruz. Örneğin gıda sektöründe hizmet veren bir fabrikada kimyasal kullanılmayacağını biliyoruz.

izmir fabrika temizlik şirketi
izmir fabrika temizlik şirketi

Fabrika temizliği kesinlikle uzman ellerce yapılmalıdır. Sektörde onlarca firma bu hizmeti verebileceğini söylerken ancak iş başa geldiğinde zorlanmaktadır. Çünkü fabrika temizliği profesyonel kişilerce yapılmadığında yeterli verim alınamamaktadır. Bizler İzmir’in en köklü temizlik şirketi olarak diğer temizlik hizmetlerimizde olduğu gibi fabrika temizliğinde de öncü kuruluşuz. Sürekli vurguladığımız gibi temiz bir iş ortamı insanların kendini iyi hissettiği bir çalışma ortamı demektir. Hizmetimiz sonrasında sadece makineleriniz, fabrikanız değişmeyecek çalışanlarınızın da yüzündeki gülümsemeyi göreceksiniz.

Ege’nin incisi, ülkemizin gözbebeği şehrimizde siz değerli sanayi kuruluşlarına hizmet vermekten onur duyarız. Ülkemizde endüstriyel alanda da hızla yükselen şehrimizin başarılarına katkıda bulunmak bizleri de memnun eder. Uçanlar İzmir Temizlik Şirketi olarak öncelikli hedefimiz hep müşteri memnuniyeti. Fabrikanızda dilerseniz günlük, haftalık ya da aylık periyotlarla hizmet veriyoruz. Fabrika temizliği hizmeti almak, fikir danışmak ya da ücretsiz keşif için 0232 348 72 90 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz.

Önceki İçerikHastane Temizliği İzmir
Sonraki İçerikOkul Temizliği İzmir