Su Baskını Sonrası Temizlik

izmir su baskını sonrası temizlik
izmir su baskını sonrası temizlik

Sel ve Su Baskını Sonrası Temizlik

Su baskını bazen doğal afetler, bazen de evdeki tesisat sisteminden meydana gelen ve hiç de istenmeyen durumlardan biridir. Çoğu zaman sadece mal kaybına neden olmakla birlikte bazen de can kaybına neden olmaktadır. Öncelikle kimsenin başına böyle bir durumun gelmemesini temenni ederiz. Ancak başınıza geldi ve bu sebeple buradaysanız çok geçmiş olsun. Dileriz hasarınız çok büyük değil ve bir şekilde telafi edilebilecek durumdadır. Böyle zamanlarda; su baskını sonrası temizlik şirketi ihtiyacınız için,  izmir temizlik şirketi olarak her zaman yanınızdayız.

izmir su baskını sonrası temizlik
izmir su baskını sonrası temizlik

Su baskınları sonrasında yapıya ve evdeki eşyalara su zarar vermektedir. Temizlik firmalarının görevi de öncelikle evdeki suyu boşaltmak ve eşyalara gelecek zararı minimuma indirmektir. Bunun için de su baskını sonrası iyi bir temizlik firmasıyla çalışmak çok önemlidir. Temizlik firmaları su baskınları sonrasında özel çalışmalar ve makineler gerektirecek donanıma sahip olduklarından öncelikle tercih edilmelidir.

İzmir’de su baskınlarının birçok sebebi bulunmaktadır. Bazen yetersiz altyapı, bazen yanlış yere yapılmış evler (eski dere yatağına gibi), bazen de evdeki tesisat sisteminin hatalı yapılması gibi nedenlerden olmaktadır. Maalesef evinizde, iş yerinizde meydana gelen su baskınları hayatımızı bir süre çok olumsuz etkilemektedir.

Su Baskını Sonrası Temizlik Şirketi İzmir

Evinizde, iş yerinizde böyle bir durumla karşılaştınız ve şimdi de ne yapılması gerektiğini düşünüyorsanız, İzmir su baskını sonrası temizlik konusunda yıllardır hizmet veren İzmir’in en köklü temizlik şirketlerinden biri olan Uçanlar Temizlik olarak hizmetinizdeyiz. İzmir’de temizlik firmaları arasında en köklü geçmişe sahip olan Uçanlar Temizlik Şirketi, daha önce su baskını sonrası temizlik deneyimi olan profesyonel personelle çalışan, gerekli alet ve makinelere sahip köklü bir firmadır. Su baskını sonrasında kaliteli bir temizlik ve hizmet almak istiyorsanız İzmir’de ilk akla gelen temizlik firması olan Uçanlar Temizlik Şirketini arayabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı , kaliteye önem veren, ekonomik ücret politikası ve sektörünün öncüsü olması nedeniyle firmamızdan sizlerin de memnun kalacağından eminiz. Temizlik şirketimiz sel ve su baskını sonrası temizliğin yanında, ev temizliği izmir , ofis temizliği, dış cephe cam temizliği, inşaat sonrası temizlik, okul temizliği gibi temizlik hizmetleri de vermektedir.

Su baskını temizlik hizmeti profesyonel firmalarca yapılmalıdır. Çünkü su baskını sonrasında evdeki suyu çekmek, temizlemek yeterli bir temizlik hizmeti değildir. Çünkü asıl sağlık sorunu sonrasında ortaya çıkmaktadır. Özellikle sel baskınları sonrasında çamurla, suyla birlikte birçok bakteri de evimize gelmektedir. Bunların dezenfekte edilmesi, temizlenmesi profesyonel hizmet gerekmektedir.

Su Baskını Sonrası Yapılması Gerekenler:

  1. Su baskını başınıza geldiyse öncelikle ilk yapılması gereken evdeki elektriğin kesilmesidir
  2. Ortamdaki suyun güçlü vakumlar ile boşaltılması. Makinelerle vakumlanıp dışarı çıkarılması.
  3. Eşyaların dışarı çıkarılmaya gerek kalmadan gerekli ekipman ve cihazlarla bulundukları ortamda temizlenip, kurutulması.
  4. Halıların yıkanıp, kurutulması.
  5. Koltuk ,kanepe gibi oturma gruplarının yıkanılıp, kurutulması.
  6. Camların temizlenmesi.
  7. Temizlik sonrasında havalandırma işleminin yapılması.
  8. Mümkünse temizlik sonrası aynı gün dairenin kullanımının sağlanması.
sel baskını sonrası temizlik izmir
sel baskını sonrası temizlik izmir

Su Basması Temizliği İzmir

Su baskını ofiste, işte, evde her yerde başınıza gelebilecek istenmeyen bir durumdur. Böyle durumlarda mekânlar uzun süre kullanılmaz hale gelebilirler. Bizler Uçanlar Temizlik Hizmetleri olarak su baskını sonrası profesyonel kadromuz, teknolojik malzemeler ve kaliteli temizleyicilerimizle hizmet vermekteyiz. Yaptığımız temizlik sonrası inanıyoruz ki evinizi, ofisinizi su baskını öncesinden çok daha iyi bir duruma getireceğiz. İzmir’de temizlik firması deyince güvenin adı Uçanlar Temizlik Şirketidir.

Su baskınları sonrasında çok fazla maddi hasar olmakta. Bu nedenle bu hasarlarınızın karşılanması için sigorta yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Sigorta şirketleri sel ve su baskını, deprem, yangın gibi durumlarda hasarlarınızı karşılarlar. Böyle talihsiz durumların başımıza ne zaman geleceği belli olmaz o yüzden her zaman hazırlıklı olmakta fayda vardır.

İzmir’de su baskını sonrası temizlik hizmetini kaliteli, hızlı bir şekilde almak istiyorsanız firmamıza ulaşabilirsiniz. İnanıyoruz ki yaşadığınız bu talihsiz olayı sizlere en kısa sürede unutturup evinizi eski haline getirebileceğiz. Her türlü temizlik hizmetinin çok önemli olduğuna inanıyoruz ancak su baskını sonrası temizlik hizmeti profesyonel ellerce yapılmadığında kalıcı hasarlara neden olmaktadır. Bu yüzden su baskını sonrası özel gayret ve profesyonellik gerektiren durumlarda seçtiğiniz firmanın hizmetinden emin olmalısınız. İzmir’de su baskını sonrası temizlik hizmeti için İzmir’in en köklü temizlik şirketi olan firmamızdan gerek bilgi almak, gerekse fiyat almak için 0(232) 348 72 90 No’lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Önceki İçerikİnşaat Sonrası Temizlik
Sonraki İçerikYangın Sonrası Temizlik